Timeline Express 1.0.9 - en to nl_NL translation catalogue (146 entries)

en: Announcement Info.
nl_NL: Instellingen voor de nieuwe aankondiging

en: Announcement Color
nl_NL: Kleur van de aankondiging

en: select the color for this announcement.
nl_NL: Kies de kleur voor deze aankondiging.

en: enter the font-awesome class name in the box above. This is used for the icon associated with the announcement. <a href="http://fortawesome.github.io/Font-Awesome/cheatsheet/" target="_blank">cheat sheet</a> Example : "fa-times-circle"
nl_NL: Vul in het vak hiernaast de Font-Awesome class-naam in. Deze wordt gebruikt voor het pictogram dat hoort bij de aankondiging. <a href="http://fortawesome.github.io/Font-Awesome/cheatsheet/" target="_blank">spiekblaadje</a> Bijvoorbeeld : "fa-times-circle"

en: Announcement Date
nl_NL: Datum van de aankondiging

en: enter the date of the announcement. the announcements will appear in chronological order according to this date.
nl_NL: Geef de datum (NB formaat MM/DD/EEJJ) van de aankondiging in. De aankondigingen verschijnen in chronologische volgorde volgens deze datum.

en: Announcement Image
nl_NL: Afbeelding bij de aankondiging

en: select a banner image for this announcement (optional). (recommended 650px wide or larger)
nl_NL: Selecteer een afbeelding voor deze aankondiging (niet verplicht). (Aanbevolen breedte 650px of breder)

en: About
nl_NL: Over Timeline Express

en: Enter Announcement Title
nl_NL: Geef de naam van de aankondiging

[ctx: column name]
en: Announcement Name
nl_NL: Naam aankondiging

[ctx: column name]
en: Color
nl_NL: Kleur

[ctx: column name]
en: Icon
nl_NL: Pictogram

[ctx: column name]
en: Announcement Date
nl_NL: Datum aankondiging

[ctx: column name]
en: Image
nl_NL: Afbeelding

[ctx: column name]
en: Announcment Past?
nl_NL: Aankondiging in verleden?

en: Back
nl_NL: Terug

en: Timeline Express Settings
nl_NL: Timeline Express Instellingen

en: Timeline Express Welcome
nl_NL: Timeline Express - Welkom

en: Review
nl_NL: Recensie

en: Donate
nl_NL: Doneer

en: this plugin was made with
nl_NL: Deze plugin is gemaakt met

en: by
nl_NL: door

en: Test Text
nl_NL: Test tekst

en: field description (optional)
nl_NL: veldbeschrijving (niet verplicht)

en: Test Text Small
nl_NL: Test korte tekst

en: Test Text Medium
nl_NL: Test medium tekst

en: Test Text Email
nl_NL: Test email-tekst

en: Test Time
nl_NL: Test tijd

en: Time zone
nl_NL: Tijdzone

en: Test Date Picker
nl_NL: Test datumkiezer

en: Test Date Picker (UNIX timestamp)
nl_NL: Test datumkiezer (UNIX tijdstempel)

en: Test Date/Time Picker Combo (UNIX timestamp)
nl_NL: Test datum-/tijd-kiezer combinatie (UNIX tijdstempel)

en: Test Date/Time Picker/Time zone Combo (serialized DateTime object)
nl_NL: Test datum-/tijd-kiezer / Tijdzone combinatie  (serialized DatumTijd object)

en: Test Money
nl_NL: Test geld

en: Test Color Picker
nl_NL: Test kleurkiezer

en: Test Text Area
nl_NL: Test tekst-gebied

en: Test Text Area Small
nl_NL: Test klein tekst-gebied

en: Test Text Area for Code
nl_NL: Test code-tekst-gebied

en: Test Title Weeeee
nl_NL: Test titel Weeeee

en: This is a title description
nl_NL: Dit is een titelbeschrijving

en: Test Select
nl_NL: Test Kies

en: Option One
nl_NL: Optie één

en: Option Two
nl_NL: Optie twee

en: Option Three
nl_NL: Optie drie

en: Test Radio inline
nl_NL: Test inline radio

en: Test Radio
nl_NL: Test radio

en: Test Taxonomy Radio
nl_NL: Test radio-taxonomy

en: Test Taxonomy Select
nl_NL: Test kies-taxonomy

en: Test Taxonomy Multi Checkbox
nl_NL: Test multi-checkbox-taxonomy

en: Test Checkbox
nl_NL: Test checkbox

en: Test Multi Checkbox
nl_NL: Test multi checkbox

en: Check One
nl_NL: Controleer één

en: Check Two
nl_NL: Controleer twee

en: Check Three
nl_NL: Controleer drie

en: Test Image
nl_NL: Test afbeelding

en: Upload an image or enter a URL.
nl_NL: Upload een afbeelding of geef een URL in

en: Multiple Files
nl_NL: Meerdere bestanden

en: Upload or add multiple images/attachments.
nl_NL: Upload of voeg meerdere afbeeldingen/bijlagen toe

en: Enter a youtube, twitter, or instagram URL. Supports services listed at <a href="http://codex.wordpress.org/Embeds">http://codex.wordpress.org/Embeds</a>.
nl_NL: Geef een YouTube, Twitter of Instagram URL. Ondersteunde diensten zoals weergegeven op <a href="http://codex.wordpress.org/Embeds">http://codex.wordpress.org/Embeds</a>.

en: About Page Metabox
nl_NL: Over de metabox-pagina

en: User Profile Metabox
nl_NL: Over metabox-profiel

en: Extra Info
nl_NL: Extra informatie

en: User Field
nl_NL: Gebruikersveld

en: Please Try Again
nl_NL: Probeer het opnieuw

en: Remove Embed
nl_NL: Verwijder omgeving

en: No oEmbed Results Found for %s. View more info at
nl_NL: No oEmbed resultaten gevonden voor %s. Kijk voor meer informatie op

en: Add Row
nl_NL: Voeg rij toe

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Add or Upload File
nl_NL: Voeg een bestand toe of upload een bestand

en: Remove Image
nl_NL: Verwijder afbeelding

en: File:
nl_NL: Bestand:

en: Clear
nl_NL: Leegmaken

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Select Color
nl_NL: Kies kleur

en: Current Color
nl_NL: Huidige kleur

en: Save
nl_NL: Bewaar

en: The options were saved successfully!
nl_NL: De instellingen zijn succesvol opgeslagen!

en: The options could not be saved (or you did not change them).
nl_NL: De instellingen konden niet opgeslagen worden (of heeft u misschien geen wijzigingen aangebracht?)

en: Are you sure you want to revert 'Timeline Express' settings? This cannot be undone.
nl_NL: Weet u zeker dat u de 'Timeline Express' instellingen opnieuw wilt instellen? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Timeline Express settings have successfully been reset
nl_NL: De Timeline Express instellingen zijn succesvol ge-reset

en: Please Consider
nl_NL: Overweeg aub

en: Making a Donation
nl_NL: om een donatie te geven

en: Need Help?
nl_NL: Hulp nodig?

en: Get Support Now!
nl_NL: Vraag ondersteuning!

en: Loving the plugin?
nl_NL: Vindt u deze plugin nuttig?

en: Leave us a nice review
nl_NL: Geef ons een mooie beoordeling

en: Timeline Title
nl_NL: Titel tijdlijn

en: Left
nl_NL: Links

en: Center
nl_NL: Midden

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Enter the title for the time line // Select the alignment // Select the font size
nl_NL: Geef de tijdlijn-titel // Kies de uitlijning // Kies de grootte van het lettertype.

en: Time Frame
nl_NL: Periode

en: Future Events
nl_NL: Aankondigingen in de toekomst

en: All Events (past+future)
nl_NL: Alle aankondigingen (verleden+toekomst)

en: Past Events
nl_NL: Aankondigingen in het verleden

en: Select the time frame to query events from.
nl_NL: Kies de periode waarover u aankondigingen wilt weergeven.

en: Display Order
nl_NL: Weergave-volgorde

en: Ascending
nl_NL: Oplopend

en: Descending
nl_NL: Aflopend

en: Select the order you would like the announcements to display. Ascending : Chronological order by announcement date. Descending : Reverse chronological order by announcement date.
nl_NL: Selecteer de volgorde waarin u de aankondigingen wilt weergeven. Oplopend: Chronologische volgorde op basis van de aankondiging-datum. Aflopend: Omgekeerde chronologische volgorde op basis van de aankondiging-datum.

en: Announcement Exceprt Length
nl_NL: Lengte aankondiging-samenvatting

en: set the length of the excerpt for each announcement. ( min=25;max=200 eg: 50 = 50 characters )
nl_NL: Geef de lengte van de samenvatting voor iedere aankondiging ( min=25 ; max=200 bijv.: 50 = 50 tekens ).

en: Date Visibility
nl_NL: Datum weergeven

en: Visible
nl_NL: Weergeven

en: Hidden
nl_NL: Verbergen

en: toggle the visibility of the date next to the icon.
nl_NL: Schakelen tussen wel / niet weergeven van de datum naast het pictogram.

en: Read More Visibility
nl_NL: Weergeven van Lees Meer

en: toggle the visibility of the read more button. hide to prevent users from viewing the full announcement.
nl_NL: Schakelen tussen wel / niet weergeven van de Lees Meer knop. Geef deze knop niet weer als u wilt voorkomen dat gebruikers de hele aankondiging kunnen lezen.

en: Default Icon
nl_NL: Standaard pictogram

en: Enter the font-awesome class name that you would like to use a default icon for new events. ie: fa-clock-alt
nl_NL: Vul de Font-Awasome class-naam in, die u zou willen gebruiken als standaard pictogram voor nieuwe aankondigingen, bv.: fa-clock-alt

en: Default Announcement Color
nl_NL: Standaard aankondiging-kleur

en: Select the default color for all new events. Note : this setting can be overwritten
nl_NL: Kies de standaard-kleur voor alle nieuwe aankondigingen. NB : deze instelling kan overschreven worden.

en: Announcement Container Background
nl_NL: Achtergrondkleur van de aankondiging-container

en: Select the background color of the announcement container.
nl_NL: Kies de achtergrondkleur van de aankondiging-container.

en: Announcement Shadow Color
nl_NL: Schaduw-kleur van de aankondiging

en: Select the shadow color for the announcement container.
nl_NL: Kies de schaduw-kleur van de aankondiging-container.

en: Background Line Color
nl_NL: Achtergrond-lijn-kleur

en: Select the color of the line in the background of the timeline.
nl_NL: Kies de kleur van de lijn op de achtergrond van de aankondiging.

en: No Events Message
nl_NL: Bericht bij geen aankondigingen

en: This is the message that will display when no announcements are found.
nl_NL: Dit is de mededeling die wordt weergegeven wanneer geen aankondigingen worden gevonden.

en: Delete Announcements On Uninstall?
nl_NL: Alle aankondigingen verwijderen bij de-installeren?

en: select this to delete all announcement posts from the data base on plugin uninstallation. this can not be undone, once they are deleted they are gone forever. If you want to keep them, export your announcements before uninstalling.
nl_NL: Vink deze optie aan indien u alle aankondigingen uit de database wilt verwijderen op het moment dat de Timeline Express plugin wordt gede-installeerd. Het verwijderen uit de database kan niet ongedaan gemaakt worden als de aankondigingen zijn verwijderd. Indien u de aankondigingen wilt bewaren, exporteer uw aankondigingen dan vóór het verwijderen.

en: Save Settings
nl_NL: Bewaar instellingen

en: Reset Plugin Settings
nl_NL: Reset plugin-instellingen

en: Welcome to Timeline Express
nl_NL: Welkom bij de Timeline Express plugin

en: Thanks for installing Timeline Express. We know you're going to find this free plugin super helpful and easy to use! To get started, hover over 'Timeline Express', in the admin menu, and click
nl_NL: Bedankt voor het installeren van Timeline Express. We weten vrijwel zeker dat u deze gratis plugin nuttig zult vinden en makkelijk te gebruiken. Om te beginnen, beweeg uw muis over 'Timeline Express' in het admin-menu, en klik

en: 'New Announcement'
nl_NL: 'Nieuwe aankondiging'

en:  to start adding announcements your timeline!
nl_NL: om aankondigingen in uw tijdlijn op te nemen!

en: or head over to the
nl_NL: of ga naar de

en: Settings Page
nl_NL: Instellingen pagina

en: to customize and style your form
nl_NL: om uw formulier en/of formulier-stijl aan te passen

en: Create a Beautiful Timeline In Minutes
nl_NL: Maak in enkele minuten een mooie tijdlijn

en: Create a vertical and responsive, CSS3 animated timeline fast...without ever writing a single line of code.
nl_NL: Maak snel een mooie verticale, CSS3 geanimeerde en responsieve tijdlijn...zonder ook maar één regel code te hoeven schrijven.

en: Font Awesome Included
nl_NL: Inclusief Font Awesome

en: Hundreds of icons to choose from to make your announcements really stand out!
nl_NL: Honderden pictogrammen waaruit u kunt kiezen om uw aankondigingen te laten opvallen!

en: Intuitive Custom Post Creation Screen
nl_NL: Intuïtief scherm om aankondigingen aan te maken

en: Manange Announcements Easily
nl_NL: Beheer uw aankondigingen eenvoudig

en: Stylize The Timeline
nl_NL: Stileer de tijdlijn

en: Timeline Express // Sample Timeline
nl_NL: Timeline Express // Voorbeeld tijdlijn

en: this free plugin was made with
nl_NL: deze plugin is gemaakt met

en: Please consider making a
nl_NL: Overweeg aub om een

en: donation
nl_NL: donatie

en: if you need support in any way.
nl_NL: te maken, mocht u hulp nodig hebben.

en: Keep Up With Me Elsewhere
nl_NL: En neem anders even contact met mij op

note: Description of the plugin/theme
en: Create a beautiful vertical, CSS3 animated and responsive timeline in minutes flat without writing code.
nl_NL: Maak in enkele minuten een mooie verticale, CSS3 geanimeerde en responsieve tijdlijn, zonder code te hoeven schrijven.
